Број на оглас: 2124876
Објавен на: 24.02.2021, 00:37
1 / 12

Gorilnik , Pecka , Skara Inox

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Професионални гасни горилници (шпорети) наменети за ресторани и кујни. Максимална ефикасност и квалитет. Изработени по ХАСАП стандарди и единствени од овој тип на Македонскиот пазар
Sporet:
Co 1 gorilnik
Co 2 gorilnik
Co 4 gorilnik
Sporet + Pecka
Pecka za Pizza
Pecka Dupla
Skara