Број на оглас: 2123674
Објавен на: 23.05.2020, 17:46
1 / 5

Deloven prostor Radovis

35.000 € Цената е фиксна 39.500 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ili izdava deloven prostor od 60 m/2 na ul. 22-ri Oktomvri Radovis.