Број на оглас: 2117700
Објавен на: 26.01.2019, 22:49
1 / 8

detska kolicka pierre cardin

4.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Mnogu zacuvana, malku koristena detska kolicka Pierre cardin kupena 10500 denari, rackata za turkanje se vrti od dvete strani da mozite da go gledate deteto. cena 4000 den. fiksno !!
tel. 072 225 281