Број на оглас: 2117648
Објавен на: 28.08.2018, 00:33
1 / 5

dubak chicco

2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


mnogu zacuvan malku koristen dubak Chicco, cena 2000 den. fiksno !!

tel. 072 225 281