Број на оглас: 2113417
Објавен на: 15.06.2019, 15:54
1 / 12

Пиво Фест Прилеп. Студио апартман, нова градба.

900 МКД Цената е фиксна
Квадратура:
21 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов студио апартман. 15 мин. пеш до центар. Капацитет 2 лица. Цената е 900 ден за двајца од вечер. Обезбедуваме посебен влез, комплет функционална кујна, постелнини, крпи, шампон, фен, фрижидер, WiFi...

Потврден огласувач
 Методија Костоски