Број на оглас: 2111799
Објавен на: 29.05.2020, 11:38
1 / 9

WV POLO 1.9 TDI 101 KS **ODLICNO** -06

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


JA POSEDUVA CELOSNATA OPREMA. ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE NA 071/250-245 LJUBEN