Број на оглас: 2108590
Објавен на: 24.06.2018, 13:00
1 / 12

Apartman vo centarot na Ohrid

200 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Partizanska 4

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava stan vo centarot na Ohrid za podolg period minimum 6 meseci , Se naogja vo centarot na Ohrid nasproti postata nad poznatata pekara Vegera , na 1 minuta od plostadot i bregot na Ohridskoto Ezero , stanot gi ima site sredstva koi ke vi bidat potrebni za udoben i miren prestoj. Vo stanot mozat da se smestat 4 osobi.