Број на оглас: 2108387
Објавен на: 23.05.2020, 23:38
1 / 2

VODOOTPORNA maska futrola za mobilen ili pomal ured

220 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Футроли за Мобилни

Вид на оглас: Се продава


Водоотпорна футрола за мобилен телефон со врвка, безбојна или во плава боја.
Безбојната можи да се користи за уреди со ширина до 8cm и висина до 16cm, т.е. 5 инчни уреди.
Плавата можи да се користи за уреди до 4,5 инчи.
Цена 220 денари.
Две за 400 денари.