Број на оглас: 2105751
Објавен на: 15.02.2019, 13:31
1 / 2

VIKENDICA PANTELEJ

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2000 m²
Број на соби:
4
Греење:
Дрва
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


VIKENDICATA E SO POGLED KON MANASTIROT I OD ISTIOT E ODDALECENA OKOLU 300 METRI. PARCELA OD 2000M KVADRATNI, SO VIKENDICA OD 80M KVADRATNI. MESTOPOLOZBATA MOZE DA SE ODREDI OD SLIKITE. OBJEKTOT E SO ZAVRSENA LEGALIZACIJA I SO CELOSNA DOKUMENTACIJA

MOZNA E ZAMENA ZA KOLA!!!!!!

CENA PO DOGOVOR