Број на оглас: 2105676
Објавен на: 10.07.2020, 07:36
1 / 6

hyundai sonata 20.16v 2001stranska

499 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Sonata
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sonata 20.16v 2001g stranska pali vozi komplet ili vo delovi za povece informacii na tel 078 845 983