Број на оглас: 2100798
Објавен на: 24.05.2019, 13:48
1 / 5

Се продава куќа во Охрид

65.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
8
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
126 m²

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во Охрид на улица Момчило Јорданоски бр.12 во близина на охридската болница.Куќата е во зачувана состојба и има два спрата со површина од 150 m2 ,дворно земјиште со површина од126 m2 ,и гаража.Број за контакт 075 49 46 70