Број на оглас: 2095198
Објавен на: 25.10.2018, 20:31
1 / 5

Se prodava zamenuva. .. Mercedes A 140

1.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 140
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Mercedes a 140 so full oprema 2000 God.registriran do 12 mesec.kolata e vo odlicna sostojba moze I zamena.informacii na tel
‭077766227‬ Blagoj