Број на оглас: 2093378
Објавен на: 06.04.2019, 14:11
1 / 12

Se izdava luksuzno opremen Apartman vo Ohrid

По Договор
Број на соби:
2
Квадратура:
72 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava nov luksuzno opremen Apartman vo Ohrid 75 m2,2-6 odosbi so privaten parking.

Tel za kontakt 078 281 540 daniela
Tel za kontakt 078 281 540 daniela
Tel za kontakt 078 281 540 daniela