Број на оглас: 2085633
Објавен на: 26.11.2018, 11:22

plac na kozjak

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
277 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac na ezero kozjak vo s.Belica.
placot se naoga pokraj sam asfalt,ima i struja.mozna e zamena za vozilo