Број на оглас: 2079567
Објавен на: 10.07.2020, 10:23
1 / 8

se prodava

120.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
215 m²
Тип на домот:
Дуплекс - Лепена куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuca na lokacija blisku do ezero vo mirna naselba bez mnogu soobracaj. Kucata e so imoten list i markica za dogradba (komplet dokumentacija za dogradba).Za podetalni informacii lice za kontakt Zarko, tel.070 391 330