Број на оглас: 2079376
Објавен на: 23.05.2020, 13:11
1 / 5

Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

По Договор
Квадратура:
50 m²
Спрат:
1
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојран на 50м од градска плажата. Апартманот располага со сопствен паркинг.
Телефони:
079 292 396