Број на оглас: 2068281
Објавен на: 17.01.2022, 09:00
1 / 12

Се издава стан во Тафталиџе 1

14.000 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан во Тафталиџе 1 кај Факултетот за Туризам за студенти и вработени, 65м2, 2 кат. Контакт 078 849 727