Број на оглас: 2052532
Објавен на: 08.05.2021, 00:49

Куќа на одлична локација !!!

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
85 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Друго
Дворна површина:
250 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Пиринска бр:10

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава добро сочувана куќа на одлична локација на ул:Пиринска бр:10 Ново Село , Струмица, Легализирана со сите документи средени, има и помошна просторија од 30м2...Цена по договор !!! 070699552