Број на оглас: 2048045
Објавен на: 12.10.2018, 07:53
1 / 1

skele

1.500 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava skele so ramovi i novi talpi-200m2 cena 1500 evra.