Број на оглас: 2046794
Објавен на: 27.02.2021, 19:50
1 / 4

Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

390 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Мотокултиватор MITSUBISHI MT300
Увоз од ЈАПОНИЈА
Гориво - Бензин

Цена - 490 eur
Информации на телефон 075 457 991

Потврден огласувач
 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)