Број на оглас: 2045054
Објавен на: 25.04.2019, 21:40

Plac s.Otovica

По Договор Цената не е фиксна
Квадратура:
6000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo selo otovica blisku do ezeroto 6dekari ima i ulica.
info: 071-290-878 barajte na ovoj broj !!!