Број на оглас: 2044426
Објавен на: 30.09.2020, 17:44
1 / 3

Се продава куќа во центар на градот

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
121 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
64 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Mosa Pijade

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во центар на градот.На улица Моша Пијаде бр.132 веднаш до бурекџилницата Фреш. Куќава е веднаш вселива со квадратура од 164 м2,од кои 121 м2 се станбена површина, а 43 м2 дворна површина, куќата е легализирана и приватизирана, повеќе информации на
078 344 231 - Македонка

Цена по договор