Број на оглас: 2043921
Објавен на: 23.05.2020, 22:17
1 / 8

se iznajmuvaat apartmani na kejot na ohridskoto ezero

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


apartmanite San&Mari se naogjaat pomegju Hotel Royal View i Hotel Tino
apartman so pogled na ezero 35 eur
apartman bez pogled na ezero 25 eur
info.077 504 568/ 078 866 320