Број на оглас: 2040494
Објавен на: 18.06.2019, 21:34
1 / 2

Ekskluziven deloven prostor prodavnica vo centar na Bitola

1 €
Квадратура:
790 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Заради префрлување во поголем објект се продава ексклизивен деловен простор во центарот на Битола во близина на Саат кулата означено на мапата, погоден за секаква намена, и тоа:
-Приземје 230м2
-Прв спат 305м2
-Подрум 254м2

Телефон за контакт 078-237-800
Цена по договор