Број на оглас: 2030122
Објавен на: 28.12.2018, 09:28
1 / 12

Poliranje na Farovi // Полирање на Фарови

1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Авто-мото сервиси

Вид на оглас: Се продава


Полирање на фарови

Направете евтино полирање на фаровите наместо скапа замена.
Со тоа ќе ја зголемите вашата безбедност во сообраќајот и естетиката на вашето возило.
Не чекајте долго да не биде касно, изгорените фарови ќе мора да ги замените !

Вратете го фабричкиот сјај на фаровите и обезбедете сигурно возење


070 335253

Повеќе информации на
https://www.facebook.com/adc.axius
https://plus.google.com/communities/100937031065376384508