Број на оглас: 2028458
Објавен на: 20.04.2021, 15:26
1 / 5

MANFROTTO 190xb PRO Stativ + glava + torba

1 €
Резолуција:
20,1-25 Мегапиксели
Марка:
Останато

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Potpolno novo NEKORISTENO:

Manfrotto 190 xb Pro stativ
Manfrotto 486RC2 glava
Manfrotto originalna torba za kompletotSamo na ovoj telefon 075 215-770