Број на оглас: 2028338
Објавен на: 10.06.2019, 02:55
1 / 12

VIZIT KARTI (HARTIENI ,PLASTICNI) ВИЗИТ КАРТИ

1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Вид на оглас: Се продава


Vizit karti kartonski (ednostrani) :

100 kom = 250 denari
200 kom = 400 denari
500 kom = 600 denari
1000 kom = 1000 denari

Vizit karti kartonski (dvostrani)

1000 kom = 1300 denari

Vizit karti plasticni (ednostrani i dvostrani)

100 kom = 400 denari
200 kom = 800 denari
300 kom = 1000 denari
1000 kom = 2500 denari

Plus PODAROK drzac za vizit karti.
Izrabotka za 24 casa

TEL: 070/244-892 Vip