Број на оглас: 2026774
Објавен на: 20.04.2019, 07:44
1 / 11

Вила Бабин Заб - Ниже Поле, Битола

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
10
Квадратура:
1000 m²
Број на спратови:
4 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
4500 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Во градба
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
Тераса + 2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Ниже Поле

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава вила на 7км од Битола во Ниже Поле. Вилата не е доградена и може да се адаптира според потребите. Погодна е за ресторан, бар, електронско казино и друго.
Поседува:
-сопствен паркинг 1000м2
-двор 4500м2
-кујна со помошни простории 250м2
-котлара со магацин
-ресторан 260м2
-конференциска сала 70м2
-џакузи и сауна
Постои можност за секаков договор за работа.