Број на оглас: 2024474
Објавен на: 02.07.2020, 08:50
1 / 7

Kolata e kako nova audi a4 131k 1.9tdi

6.190 € Цената не е фиксна 6.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e kako nova audi a4 131k 1.9tdi
Zelen karton,novi gumi-mishelin,nov kesnon,led svetla,celosno servisirana golem servis,clarion sound system,JBL Zvucnici,smeneto skoro se..mozna zamena so moja doplata za ponova...