Број на оглас: 2023942
Објавен на: 09.08.2019, 20:35

mesto

1 €
Квадратура:
341 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava mesto 341 kvadrati so gradezen materijal kamen.na mestoto se naogase stara kuka sega srusena.skoro do centar .urbanisticki ima predvideno gradba na kuka.