Број на оглас: 2011344
Објавен на: 20.02.2019, 02:09
1 / 9

Се продава поволно веднаш вселива куќа

79.999 € Цената не е фиксна
Број на соби:
15
Квадратура:
380 m²
Број на спратови:
Повеќе од 4 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
Повеќе од 4
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Василе Павлоски Џгуре 25 Прилеп

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата е веднаш вселива, во одлична состојба и во прекрасно мирно маало. Градена е во 1992г, со најсовремени материјали и високо ниво на изолации од секаков тип. Има регистриран деловен простор од 60м2 регистриран за ординација. Се наоѓа во непосредна близина на Економски факултет и блиску до Марковите кули. Огромен уреден двор и можност за излез на 2 паралелни улици. Идеална е за повеќечлени семејства. Повелете и уверете се.