Број на оглас: 2010116
Објавен на: 05.06.2020, 20:23
1 / 1

Polu motor 1,7dizel

1.111 €
Марка:
Opel
Модел:
Opel Corsa-Astra1,7dizel
Tип на делови:
Мотори

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba
Tel. Za kontakt 070/206-426