Број на оглас: 2006697
Објавен на: 23.05.2019, 21:10
1 / 10

Iskop so mal bager 3tona JCB 1CX

25 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Vrsime iskop so mal bager 1CX .... dosta silen a mal kombiniran bager... go beri sekade ..sirok e 1.60 a visok 2.30...
pogoden e za mesta kade ne beri golem bager primer 3CX