Број на оглас: 2005487
Објавен на: 06.04.2020, 15:04
1 / 3

ALUMINIUMSKI BANDAZI - PEUGEOT

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat aluminiumski bandazi so 5 strafa za Peugeot golemina 17", moze so si gumi a moze i oddelno, gumite se polovni letni GoodYear.
Moze i zamena
Na ovaj broj zvonete...
077-760-249
077-760-249
077-760-249