Број на оглас: 2005035
Објавен на: 01.08.2020, 20:10
1 / 12

Куќа / Викендица во Стар Дојран

100.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
8
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Струја
Дворна површина:
550 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
4
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 2 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Star Dojran

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава Куќа / Викендица во Стар Дојран на одлична локација во центарот над хотелот Алкалоид со прекрасен поглед на езеро. Куќата е 200м2 со 550м2 дворна површина. Приземје + кат, 8 соби, 4 тоалети, 1 затворена гаража и 2 отворени.

Се продава комплет опремена.

Може замена за / дуќан / деловен простор /магацин во Скопје.