Број на оглас: 2000240
Објавен на: 03.07.2019, 22:51
1 / 4

Степер мотор за Peugeot - Stepper motor/Steper motor

20 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Tип на делови:
Електрични делови

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов степер мотор за Peugeot. Служи за регулација на воздух при лер гас. Доколку имате проблем со нерамномерен лер гас најчесто ова е дефект. Цена - 50е. Имам и половен - исправен - цена 20е