Број на оглас: 1999482
Објавен на: 30.05.2020, 12:18

PLAC VO VIZBEGOVO

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
2000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


PLAC VO VIZBEGOVO 2000 m2 VO INDRUSTRISKA ZONA K.P. 148