Број на оглас: 1992869
Објавен на: 12.03.2019, 14:03
1 / 6

Kross

2.150 € 2.400 €
Марка:
Husqvarna
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2009
Модел:
450

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Husqvarna 450 cross 2009 top sostojba i zdrava masina