Број на оглас: 1988021
Објавен на: 16.09.2020, 23:50
1 / 4

SE PRODAVA KUKA NA ul.MOSA PIJADE KUMANOVO

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
80 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Моша Пијаде 198

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava stara kuka na ul.Mosa Pijade vednas vseliva so cisti dokumenti.kukata ima i nova markica za gradba i ima dozvola za gradba so plateni site davacki cena po dogovor, moze i zamena za stan.