Број на оглас: 1981047
Објавен на: 15.06.2019, 17:57
1 / 8

КУЌА ВО ЦЕНТАР НА ПРИЛЕП

30.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
91 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
44 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
ul.Boris Kidrich br.32

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава веднаш вселива нова куќа во Центар на Прилеп од 91 м2 (подрум+високо приземје) со платени комуналии за уште еден спрат. Куќата е на мирна локација во Центарот на Прилеп.
Контакт телефон 078/414-252, 071/948-894.