Број на оглас: 1975518
Објавен на: 05.03.2019, 08:14
1 / 1

usluga so viljuskar

50 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


usluga so viljuskar niz skopje do 1.5 t