Број на оглас: 1973869
Објавен на: 14.02.2020, 17:31
1 / 2

Eftino Italianski CafeMAT FAEMA - Ефтино Италијански КафеМАТ

100 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam - Ispraven Italianski CafeMAT FAEMA

Kafematot e Idealen za Restorani, Kafeterii i slicno.

Gratis ja davam Melnicata za kafe - koja e neispravna.

Kontakt: 070 - 545 - 675