Број на оглас: 1972486
Објавен на: 27.08.2018, 01:07
1 / 11

KLIMA AIR COOLER

400 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Вид на оглас: Се продава


MOBULNI KLIMI ZA RAZLADUVANJE NA HALI I TARASI KAFANI
Водните ладилници се иновативно решение за ладење на установи, ресторани, отворени области, шатори и шатори, кетеринг, тераси кон установи, киосци, затворени простории со површина до 60 м2. Ниска потрошувачка на енергија - максимум 280 W, три степени на регулирање на протокот на воздух, функција јонизација, тајмер, далечински управувач, лесен и лесно пренослив, опремен со 4 тркала со сопирачки, можност за автоматско и рачно полнење со вода, LCD дисплеј, вграден термометар, функција јонизација