Број на оглас: 1971479
Објавен на: 22.05.2019, 14:46
1 / 12

kuca se prodava pod tv'HANA'

90.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
10
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1999
Година на реновирање:
2016
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Nnnnnjnjj

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


KUCATA E SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA IMA 3 SPRATA SEKOJ SPRAT PO 120M2 SE NAOGA EDNA ULICA POD TV HANA .MOB 071 381 269 Zoran