Број на оглас: 1967804
Објавен на: 03.07.2019, 23:09
1 / 11

Делукс соба за краток престој. soba sobi

2.000 МКД Цената е фиксна
Квадратура:
60 m²
Спрат:
1
Греење:
Дрва

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Делукс соба за краток престој на домашни и странски гости за бизнис, туристички или патувања при свадбени или други свечености. 30 Евра за цела соба од 12:00 на пладне до 10:30 следниот ден. Посебен влез, посебно WC, посебна кујна, постелнини, крпи, фен, кабловски ТВ, WiFi интернет... Задолжително е предходно закажување на термин.

Потврден огласувач
 Методија Костоски