Број на оглас: 1966868
Објавен на: 23.02.2021, 21:21
1 / 1

KUPUVAM JUGO YUGO FLORIDA PIKAP

1.111 €
Марка:
Yugo
Модел:
Florida
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KUPUVAM YUGO FLORIDA PICAP KONTAKT NA TEL.070 321 048