Број на оглас: 1963748
Објавен на: 03.03.2021, 19:13
1 / 3

PRODAVAM 12V- 1A- ADAPTERI

140 МКД Цената не е фиксна
Goran
ul zil vern
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM 12V- 1A-ADAPTERI NA GOLEMO I MALO CENA NAJDOBRA NA PAZAROV CENA OD 120 DO 140 DEN VO ZAVISNOS OD KOLICINATA NA NARACKATA IMAM POGOLEMA KOLICINA