Број на оглас: 1959555
Објавен на: 09.04.2021, 15:30
1 / 1

СЕМЕ ОД КОПРИВА

450 МКД Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


ЗА НАРАЧКИ ПОГОЛЕМИ ДО 2КГ. - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМА!
Семето на копривата, содржи големи количини на витамин А, разни минерални соли, растителни хормони и ензими, кои поволно влијаат на зголемувањето на бројот на црвените крвни зрнца во крвта.
Одберете квалитет, одберете го вкусот на здравјето!