Број на оглас: 1959076
Објавен на: 21.06.2019, 15:34
1 / 1

Se prodava NEECHI masina

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Се продава NEECHI машина за шиење многу зачувана.