Број на оглас: 1958222
Објавен на: 09.02.2021, 11:06
1 / 12

Motokultivatori - Agria Centar

По Договор
АГРИА ЦЕНТАР (Agria Centar)
ул. Карл Маркс, бр.22, 2000 Штип
Штип

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Најголем избор на различни категории и изведби на мотокултиватори на едно место, како и најдобра понуда на дополнителна опрема.
Агриа Центар се наоѓа на околу 500 m. од градскиот стадион во Штип.

Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193 и
032 391 183
www.facebook.com/AgriaCentar

Потврден огласувач
 АГРИА ЦЕНТАР (Agria Centar) (претпријатие)